+90 544 950 51 55 info@medlandturkey.com
PLASTİK CERRAHİ

PLASTİK CERRAHİ

Vücut estetiğinde genellikle en sık tercih edilen meme estetiği ve yağ aldırma estetiğidir. Herkesin rahatsız olduğu bölge için estetik yaptırması oldukça doğal bir durumdur. Kimi karın bölgesinde ki yağları aldırma işlemi kimi de memelerinin büyük olması nedeniyle estetik yaptırmaktadır. 

SAÇ EKİMİ

SAÇ EKİMİ

Saç dökülmesi, azımsanamayacak sayıda erkeğin ortak problemidir. Yaş ilerlemesinden genetik yapıya, stresten kötü beslenme alışkanlıklarına ve hastalıklara kadar birçok sebebi olabilecek durum, dış görünüşü direkt etkilediğinden dolayı erkekler için önemli bir sıkıntı yaratabilmektedir. 

DİŞ TEDAVİSİ

DİŞ TEDAVİSİ

Hemen herkesin en çok korktuğu sorunların başında ağız ve diş sağlığı sorunları geliyor. İnsanlar dişçi koltuğuna oturmaya korkuyor ama günümüzde diş hekimliği noktasında gelinen nokta itibarıyla son derece modern ve korkmadan dişçi koltuğuna oturulan genel diş uygulamaları var.

TÜP BEBEK

TÜP BEBEK

Tüp bebek tedavisi, kadın üreme hücreleri olan yumurtaların ve erkek üreme hücreleri olan spermlerin toplanarak vücut dışında, laboratuvar ortamında bir araya getirilerek döllenmenin elde edilmesini sağlayan tedavi sürecini kapsamaktadır.